NOU !

>> Click aici <<

 

Motto:

Nu pleci doar pentru a te intoarce cum ai fost, pentru ca acest lucru nu e posibil.

Nu pot trai pentru a fi !.

Rolul hotarator pentru a constientiza aceste lucruri il are – SCOALA – locul de formare al caracterelor umane !.

Scoala Gimnaziala ,,Oprea Iorgulescu” Campulung Muscel

Concursuri

CONCURSURI  SCOLARE

Anulul scolar 2013-2014

 

Cupa Primaverii baschet feminin 2014

Cupa primaverii baschet masculin 2014

Concursuri sportive

Nr. Ctr
Concurs - Olimpiada - Proiect
Faza
Nume Prenume Elev
Clasa
Premiu
Profesor
1
Olimpiada de limba româna Jud Vlad Catalina IV A
II
Mirea Dana
2
Olimpiada de limba româna Jud Alexe Mihai Victor IV A
II
Mirea Dana
3
Olimpiada matematica Jud Alexe Mihai Victor IV A
M
Mirea Dana
4
Olimpiada de limba româna Jud Ceapraz Malina V C
M
Bitan Angela
5
Olimpiada de limba româna Jud Malancu Elena V C
M
Bitan Angela
6
Olimpiada de limba româna Jud Balica Elisabeta VI B
M
Banu Gabriela
7
Olimpiada de limba româna Jud Leca Iuliana VI D
M
Banu Gabriela
8
Olimpiada de limba româna Jud Achim Luiza VI D
M
Horobeanu Gabi
9
Olimpiada de limba franceza Jud Visoiu Dariana VIII C
III
Radulescu A
10
Olimpiada de limba franceza Jud Badita Diana VIII C
M
Radulescu A
11
Olimpiada de limba franceza Jud Cojanu Emanuela VIII B
M
Radulescu A
12
Olimpiada de limba engleza Jud Achim Luiza VII C
M
Iacomin Liana
13
Olimpiada de limba engleza Jud Austrianu Bogdan VIII C
M
Iacomin Liana
14
Olimpiada de limba engleza Jud Teodorescu Miruna VIII C
M
Iacomin Liana
15
Olimpiada de limba engleza Jud Pepenel Bogdan VIII C
M
Iacomin Liana
16
Olimpiada matematica Jud Serboi Dan VII C
III
Tentu Isabela
17
Olimpiada matematica Jud Petrescu Erik VII C
M
Tentu Isabela
18
Olimpiada Fizica Jud Achim Luiza VII C
I
Suta Anisoara
19
Olimpiada Fizica Nat Achim Luiza VII C
Part
Suta Anisoara
20
Olimpiada Fizica Jud Petrescu Eryk VII C
III
Suta Anisoara
21
Olimpiada Fizica Jud Serboi Dan VII C
III
Suta Anisoara
22
Olimpiada Fizica Jud Austrianu Bogdan VIII C
II
Suta Anisoara
23
Olimpiada Fizica Jud Barbulescu Octavian VIII C
III
Suta Anisoara
24
Olimpiada Fizica Jud Dumitrascu Lucian VIII C
III
Suta Anisoara
25
Olimpiada Fizica Jud Voiculescu Andrei VIII C
M
Suta Anisoara
26
Olimpiada de chimie Jud Mijloianu Anita VIII B
M
Vocila Stefania
27
Olimpiada de biologie Jud Cojocea Sandra VII B
M
Botorcu Oana
28
Olimpiada de biologie Jud Rauta Alexandra VII A
M
Botorcu Oana
29
Olimpiada de biologie Jud Trandafir Teodora VII C
M
Botorcu Oana
30
Olimpiada de istorie Jud Badescu Georgiana VIII C
M
Constantinescu Dan
31
Olimpiada de Ed. tehnologica Jud Grecu Andreea VI C
I
Priboianu Simona
32
Olimpiada de Ed. tehnologica Nat Grecu Andreea VI C
M2
Priboianu Simona
33
ONSS- tenis de masa Jud Georgescu Roberta VI B
I
Lovisteanu Nicolae
34
ONSS- tenis de masa Nat Georgescu Roberta VI B
Part
Lovisteanu Nicolae
35
ONSS- handbal Jud Echipa baieti VII, VIII
III
Pitiriciu Victor
Alte Concursuri
1
Concursul +/- Poezie Jud Malancu Elena V C
M
Bitan / Pitiriciu St
2
Concursul +/- Poezie Jud Chivereanu Radu VI A
M
Horobeanu/Tentu
3
Concursul +/- Poezie Jud Mosteanu Daria VI A
M
Horobeanu/Tentu
4
C mate „ Ion Cojocaru „ Jud Alexe Victor IV A
III
Mirea Daniela
5
C mate „ Ion Cojocaru „ Jud Serboi Dan VII C
II
Tentu Isabela
6
C.Matem Dan Barbilian Jud Serboi Dan VII C
II
Tentu Isabela
7
C matem Euclid Jud Serboi Dan VII C
I
Tentu Isabela
8
C.matem „Fii inteligent” Nat Chivereanu Radu VI A
I
Tentu Isabela
9
C.matem „Fii inteligent” Nat Vlasceanu Stefania VI B
M
Tentu Isabela
10
Conc.de chimie Raluca Ripan Jud Petrescu Eryk VII C
M
Vocila Stefania
11
Conc. ORTHOFRANCAIS Nat Visoiu Dariana VIII C
M
Radulescu A
12
Conc. ORTHOFRANCAIS Nat Badita Diana VIII C
M
Radulescu A
13
„Un condei numit fairplay” Nat Boboc Ciprian VIII B
M
Bitan Angela
14
„Un condei numit fairplay” Nat Serb Andrei VI D
M
Banu Gabriela
15
Europa , casa noastra Nat Visoiu Dariana VIII C
III
Suta Anisoara